Карпатська Агенція Прав Людини «Вестед» – неприбуткова громадська організація, яка працює у сфері правозахисту з 1998 року.

 

Наша мета:

Розширення можливостей системи захисту прав людини в Україні, сприяння розвитку демократії, громадянського суспільства, транскордонної співпраці та координації діяльності інституцій з питань регіонального розвитку та захисту прав людини щодо ефективного впровадження спільних програм та проектів регіонального, державного та міжнародного значення.

 

Діяльність:

 З 1998 організація діє за такими основними напрямками:

  • Розвиток місцевої демократії (ініціювання впровадження інструментів участі громадян у місцевому самоврядуванні; просвіта виборчих процедур; активізація і підтримка місцевих ініціатив; кампанії адвокасі, впровадження «6 принципів доброго управління», організація конкурсів міні-грантів тощо).
  •  Громадська приймальня (правова допомога надається: соціально незахищеним групам населення, інститутам громадянського суспільства).
  • Правова освіта (організація та проведення семінарів, тренінгів, конференцій; видання просвітницьких буклетів, брошур, посібників тощо).
  • з 2015 року є регіональним партнером Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Закарпатській області та є засновником Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA у м. Ужгороді «Альтернатива».

 

Склад нашої команди:

Бандурин О., Гецко В., Котляр О., Менджул М., Навроцька Е., Навроцький В., Онуфрій С., Польнюк Л., Симкович М., Яцков М. та інші.

 

 

Контакти

Поштова адреса:

вул. Ген. Свободи, 5/34, м. Ужгород, 88000

Телефон/факс:

+38 (095) 642 20 06

e-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації