Щоб запобігти емоційному вигоранню волонтерів Закарпаття протягом січня та лютого цього року ми провели сім АРТ-майстерень в Ужгороді, Мукачеві та Сваляві завдяки підтримці Карпатського фонду та фінансової підтримки Фонд Солідарність, Франція у рамках проєкту "Попередження професійного вигорання волонтерів Закарпаття".

Арт-майстерня із патріотичними мотивами відбулася для волонтерів Ужгорода 19 січня. Захід був доволі цікавим, творчим і волонтерки ділилися наприкінц позитивними враженнями та висловили подяку організаторам та тренерці.

У м. Мукачево були проведені майстер-класи «І буде весна, і буде перемога!» по виготовленню квітів, солодких букетів з гофрованого паперу, арт-майстерня по виготовленню ляльки-мотанки, а також по виготовленню весняних віночків та еко-торбинок.

У Свяляві волонтери мали змогу взяти участь у арт-майстернях «КРАСА рятує від СТРЕСУ!» та по декупажу (дощечок, лопаток).

Такі майстер-класи допомагають учасникам та учасницям відволіктися від поганих новин, поспілкуватися та протидіють професійному вигоранню. Всі заходи відбулися завдяки підтримці Карпатського фонду та фінансової підтримки Фонд Солідарність (Франція) у рамках проєкту "Попередження професійного вигорання волонтерів Закарпаття".

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації