Протягом трьох місяців нам вдалося отримати результати, які перевищили наші очікування.

Насамперед було здійснено аналіз локальних нормативних актів щодо захисту прав ромів та ВПО із числа ромів, розроблено пропозиції до їх удосконалення, проведено обговорення результатів за участі представників влади, громадськості, релокованих організацій та представників ромської громади. За участі експертів вдалося розробити "План заходів для виконання Стратегії сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві в Ужгородській громаді», який містить 19 чітких кроків, його вже ми внесли на розгляд до ради.

Змогли покращити психоемоційний стан 214 дітей, потерпілих від війни, у тому числі ВПО та представників ромської меншини. Був проведений відновлювально-інтеграційний табір для дітей, потерпілих від війни "VIDNOVAcamp". 

 

Опитування учасників та учасниць табору показало, що 93,4% охоплених дітей задоволені участю у таборі, нові знання та навички отримало 86,6 % учасників та учасниць табору, емоційно-психологічний стан дуже та добре покращився у 83,4%, частково покращився у 10%, що загалом дозволяє зробити висновок про ефективність табору та відчутний вплив на учасників та учасниць. Детальніше тут: https://www.youtube.com/watch?v=v7Og1Rn0iFk 

 

Крім того, ми провели 9 АРТ-терапевтичних майстерень у м. Ужгороді та Сваляві, на яких взяли участь 194 дитини, на таких заходах діти отримують соціальну та психологічну підтримку, знаходять нових друзів.

Крім того, вже друга група, з числа ВПО та рома підвищила свою спроможнітсь на ринку праці через навчання навичкам водіння.

В рамках проєкту також наші волонтери та працівники отримують індивідуальні консультації по психосоціальній підтримці, пройшли два навчальні курси, з яких один щодо гендерної рівності та прав рома, інший щодо інтеграції GESI.

Цей проєкт створено ГО "КАПЛ "ВЕСТЕД" завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст цієї статті не обов’язково відображає погляди Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Всю інформацію про критерії, допустимі витрати та вимоги до заявників можна знайти на https://www.facebook.com/UASupportCSO 

 

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації