Вже декілька місців ми допомагаємо ромській родині із Ужгородського району (с. Худлєво). Проблеми із документами у п. Наталії, її двох доньок (відсутні паспорти), одна з яких теж народила двох дітей і вони не зареєстровані також через відсутність паспорту у мами.

На разі ми допомогли із відновленням паспорту п. Наталії, наступними кроками були збір документів для їх доньок, витягів ізреєстрів актів цивільного стану, збір довідок про місце навчання, місце проживання. 

Після цього, на вдалося допомогти одній із її доньок - Марії, через процедуру вставновлення особи, якій передував понад двомісячний процес підтвердження відсутності батька, збір довідок про місце навчання, місце проживання. Крім того, було залучено свідків, які дали пояснення і Марія подала до міграційної служби заяву на виготовлення вперше в житті ій паспорту громадянки України.
 
Діяльність проводиться в рамках проекту «Справедливість для ромів в Україні», який виконується Європейським центром прав ромів спільно з ГО КАПЛ Вестед за фінансової підтримки Європейського Союзу

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації