Ми продовжили серію інформаційних та консультаційних заходів щоб посилити спроможність жінок, потерпілих від війни у Закарпатській області, у тому числі тих, що мешкають у ромських компактних поселеннях. За період жовтень 2023 р. - березень 2024 р. на нашу регіональну Гарячу лінію надійшло 114 звернень.

                           

Було проведено 5 інформаційних сесій по протидії ГЗН на тему "Гендерно зумовлене насильство: від ідентифікації до захисту", якими охоплено 91 особу, з яких 38 ромських жінок, 53 особи із числа ВПО, з яких 48 жінок та 5 чоловіків. Відбулася видача 50 наборів жінкам у кризовій ситуації, з яких 47 ромської національності, 3 ВПО, більше 92% є багатодітними, непрацюючими, отримувачі наборів потерпають від різних форм ГЗН. Вказана підтримка дуже важлива для бенефіціарів, так як крім видачі наборів вони дізналися про протидію торгівлі людьми, а також про можливі способи захисту від різних форм ГЗН.

Заходи стали можливими завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проекту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом». Відповідальність за заходи несе громадська організація «Карпатська Агенція Прав Людини «ВЕСТЕД».

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації