Підтримка переселенців, що прибули на Закарпаття із зони військових дій, а також ромських громад, що перебувають на разі у скрутному становищі стало можливим завдяки підтримці нашої ініціативи Фондом «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (“Remembrance, Responsibility and Future” (EVZ).
Наша ГО "Карпатська Агенція Прав Людини "Вестед" надає допомогу у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни, ліків для переселенців, що наразі через військову агресію РФ, були змушені покинути свої домівки та перебувають на Закарпатті (за офіційними даними таких в краю більше пів мільйона осіб), а також ромів, що залишилися у доволі скрутному становищі.
Протягом тижня ми змогли надати підтримку 48 сім'ям, що приїхали із Східних регіонів України через війну.
 
The creation of this post became possible for you thanks to the implementation of the project by the public organization KAPL "Vested". Developped with the support provided by the Foundation “Remembrance, Responsibility and Future”(EVZ). This publication does not represent an expression of opinion by the Foundation EVZ. The author(s) bear(s) responsibility for the content.

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації