Три тренінги "Про гендер простою мовою" ми провели у м. Ужгороді, Мукачеві та Сваляві. 

На заходах учасники мали змогу познайомитися із ключовими термінами, навчитися розрізняти гендер та стать, дізнатися про гендерні стереотипи, здійснити самодіагностику, а також у робочих групах пограти у гру «Бути жінкою». На початку учасники з насторогою віднеслися до гри для дорослих, особливо чоловіки, але грали з азартом. По завершенню гри обговорили всі практичні кейси, які в ній траплялися щодо гендерних стереотипів. Учасники дякували за захід, говорили, що багато практичних прикладів по гендерним стереотипам із гри "Бути жінкою" їм траплялися у житті, загалом відзначили корисність такого заходу, який багато у чому змінив їх ставлення до гендерної рівності.

  

Ще два заходи відбулися у м. Ужгороді щодо протидії різним формам насильства, серед учасників були як ВПО, так і місцеві мешканці, а також представники ромської національності. 

 

На заходах щодо протидії насильству учасники мали змогу познайомитися із поняттям, видами домашнього насильства, дізнатися про стереотипи, а також у робочих групах обговорити ситуації про життєві випадки насильства (у випадках побиття дитини, насильства у стані алкогольного спяніння). Важливим було для учасників ознайомитися із алгоритмом дій у випадку домашнього насильства. Учасники були вражені отриманою інформацією, дізналися про види насильства та який алгоритм дій для жертви чи свідка насильства.

Заходи були проведені у рамках проєкту «Адаптація ВПО до життя в нових громадах», який здійснюється за фінансової підтримки People in Need Slovakiа

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації