Кожного тижня команда проєкту допомагає новим і новим молодим ромам вирішувати надзвичайно складні і надзвичайно важливі для них питання щодо отримання персональних документів.
Цей випадок був досить складним.

До юристів проекту звернулась по допомогу Жужанна, яка виховує двох неповнолітніх дітей, батьки яких більше десяти років тому померли, і свідоцтва пр народження дітям не зробили. Одним з дітей виявився Рамеш.
Складність в оформленні полягала в тому, що у Рамеша на руках були відсутні будь-які документи, інформації про дату народження не було, батьків також вже не було.
Провівши пошуки серед записів про народження вдалось випадково знайти інформацію про народження дитини у 2007 році, яка не була зареєстрована. Ним і виявився Раммеш.
Внаслідок отримання медичного свідоцтва про народження, підготовлено пакет документів для реєстрації народження. У лютому 2022 року Рамеш у віці 15 років вперше отримав власне свідоцтво про народження. Наступний крок – оформлення паспорту.


Проєкт «Справедливість для ромів в Україні» виконується Європейським Центром Прав Ромів (Брюссель, Бельгія) та ГО «Вестед» за фінансової підтримки Європейського союзу в Україні і має на меті надання правової допомоги ромській громаді в трьох областях України.

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації