На cторінці нашого віртуального музею "Пораймос на Закарпатті" у вільному доступі Ви можете ознайомитися із навчально-методичним посібником "Геноцид ромів Закарпаття: намагаємось зрозуміти : навчально- методичний посібник", що стане в нагоді вчителям при проведені уроків та всім, хто цікавиться цією темою.
Ми провели семінар для 34 вчителів із Закарпатської області та п'ять воркшопів для молоді, аби питання переслідування ромів не були забуті. 
Учасники заходів мали змогу поспілкуватися, обговорити питання толерантності в українському суспільстві, через сторінки історії дізнатися про переслідування ромів під час Другої світової війни.
 
Відгуки учасників: Володимир: "Дуже цікавий захід, ніколи не знав про переслідування ромів під час Другої світової війни. Вказані матріали і відео показало мені ромську культуру, яку я не знав і як це вплинуло на культуру і музику Закарпаття". Учасниця Анна зауважила, що в її селі теж проживали роми і вона не знала про акі історичні факти і переслідування ромів під час війни.
 
 
Детальніше про музей на сайті: https://porajmos.com.ua/
 
Книга за посиланням: chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://porajmos.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/Navrotska-YE.M.-Genotsyd-romiv-Zakarpattya.pdf 
 
 
Захід було проведено за підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ)/ Developped with the support provided by the Foundation “Remembrance, Responsibility and Future”
Ця публікація не відображає офіційну позицію і думки Фонду EVZ. Автор(и) несуть відповідальність за зміст. This publication does not represent an expression of opinion by the Foundation EVZ. The author(s) bear(s) responsibility for the content. 

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації