8 січня 2024 року відбулося відкриття нашого нового діалогового простору, де кожна думка має значення.
Також, раді повідомити Вас про успішну висадку гортензій за декілька днів до відкриття нашого простору! Ці неперевершені квіти нададуть нашому оточенню новий колорит та весняний настрій. Чекаємо, коли вони розцвітуть та подарують нам неймовірну красу. Приєднуйтеся до нашої спільноти, де ми вітаємо всі голоси та створюємо місце для цікавих обговорень та ідей. Ваша участь робить нас сильнішими! 
 
У рамках роботи нашого простору вже відбулося - три діалоги, з яких два про 140 років жіночого руху, а також про роль жінок у післявоєнній відбудові та розвитку громад. Крім того, відбулася ресурсна зустріч із елементами вишивки, дві Арт-майстерні для посилення ресурсності та спроможності дівчат і жінок.
 
Ініціатива впроваджується за технічної підтримки @unwomenukraine та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.
 
Детальніше про всі події читайте на окремій сторінці: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555544696781 
 
 
 

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації