Протягом двох місяців команда ГО "КАПЛ "Вестед" спільно з волонтерами реалізовували проєкт “Підтримка ВПО, що проживають у гуртожитках та школах м. Ужгорода” за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

В рамках даного проєкту вдалося підтривати 1819 ВПО, які через війну рф опинилися у вкрай важкому матеріальному становищі продуктовими наборами тривалого зберігання (мука, олія, крупи і т.п.), а також створити умови для навчання та розвитку 590 діток-ВПО.

Крім того, в рамках проєкту були надані юридичні консультації понад 120 особам. Більшість консультацій стосувалася проблеми затримки із виплатою допомоги для ВПО, права на соціальні виплати, можливості влаштування дітей до школи, оформлення компенсації по відшкодуванню втраченого майна, порядку перетину кордону, підстав для відстрочення від мобілізації, порядку відкриття спадкових справ, виготовлення дублікатів втрачених документів, порядку звільнення з окупованих територій та відновлення трудових книжок тощо.

Проєкт реалізовувався у місті Ужгород та охопив ВПО, які мешкають в гуртожитках, а також ромів-ВПО, що проживають у школах у місті Ужгороді. Була надана допомога ВПО із таких областей України: Донецької обл. (міста: Краматорськ, Словянськ, Маріуполь, Бахмут, Лиман, Авдіївка, Костянтинівка, Красний Ліман, Торецьк, Дружківка), Луганської області (міста: м Лисичанськ, м. Северодонецьк, м. Попасна, Рубіжне, Первомайськ, Кремінна, Сватове), Харкіської області (м.Харків, с. Чугуєв, м. Ізюм, смт. Близнюки, м. Золочів, с. Барвіновка, с. Селекційне, м. Чугуїв, Лозова), Сумської області (м.Суми, м. Шостка, м. Тростянець), Дніпропетровської обл. (м. Новомосковськ, м. Дніпро, м. Кривий Ріг, м. Покров. м. Марганець), Чернігівської обл. (с. Десна, с. Смолигівка, м. Чернігів), Київської обл. (м. Ірпінь, м. Бородянка та м. Киів), Запорізької обл. (м. Бердянськ, м. Запоріжжя), Кіровоградської обл. (с. Мала Виска), Одеської обл. (м. Одеса), Херсонської обл. (смт. В. Олександрівка, м. Каховка) та Миколаівської обл. (м. Миколаїв, смт. Токарівка).

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland.

    

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації