вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звіти

Організаційний розвиток

Протягом 2011-2012 рр. команда КАПЛ «Вестед» активно займалася професійним ростом. Члени та волонтери КАПЛ «Вестед» взяли участь у 43 конференціях, семінарах, тренінгах спрямованих на розвиток професійних навик, удосконалення методів управління організацією. Участь у таких заходах супроводжувалася налагодженням співробітництва із іншими НГО та закордонними партнерами.    Крім того, щомісяця для працівників та волонтерів організації проводилися семінари з метою інституційного зміцнення організації та розвитку її трудових ресурсів на теми щодо менеджменту організації, управління часом в організації, підбору персоналу та мотивації праці, фандрейзингу та бюджетного процесу, партнерства та співпраці, лобіювання та адвокації, конфліктів в організації, способів їх попередження та вирішення, соціальних послуг в Україні, особливостей проведення інтерв’ювання клієнтів, аналізу справи та вироблення позиції по справі, альтернативних способів вирішення спорів, моніторингу та оцінювання ефективності діяльності організації.

    КАПЛ „Вестед” продовжило співпрацю та обмін досвідом з різними організаціями, в тому числі членами коаліції з питань трудових відносин проекту „Правова країна”, Західноукраїнської мережі партнерів БФ „Едванс” та Коаліції громадських організацій та ініціатив „За вільну від тютюнового диму Україну”.


    Крім того КАПЛ „Вестед” є учасником: Коаліції громадських організацій „Коаліція 5” (кампанія адвокасі спрямована на залучення молоді до вироблення рішень у сфері молодіжної політики) та Коаліції громадських організацій „За майбутнє Закарпаття” (кампанія адвокасі спрямована на прийняття Закарпатською обласною радою за участі громадських організацій Стратегії розвитку Закарпатської області на 2007-2015 роки та моніторинг її виконання).

   КАПЛ "Вестед" стало членом Громадської ради при Закарпатській ОДА першого (2011-2012 рр.) та другого скликань.

   Знаковою для КАПЛ „Вестед” стало отримання фінансування на розробку стратегії організації, а також від Корпорації Майкрософт (Microsoft) безповоротну допомогу в нефінансовій формі - безкоштовні ліцензії на використання MS Office 2007 та Windows XP.


   У 2011 році було проведено аудит, в результаті якого встановлено, що бухгалтерський облік в організації ведеться у відповідності до вимог законодавства України. 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації