вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звіти

Ініціативи з розвитку місцевої демократії

Переконання: Життя вимагає сьогодні від місцевих органів влади в демократичних країнах формування управлінської системи, що відповідає потребам і запитам людей, а головним її пріоритетом є служіння народові. Діяльність органів місцевої влади має бути спрямована на прозорість процесів прийняття рішень, спрощення дозвільно-погоджувальних процедур, оптимізацію умов надання інформаційних, консультаційних та адміністративних послуг. Побудова етичного самоврядування не полягає у абстрактних розмірковуваннях про етику. Існує чітка система інструментів та дій, коли через поетапну реалізацію конкретних завдань, органи місцевої влади поступово створюють чітку структуру, що діє згідно з прозорими та зрозумілими етичними принципами і процедурами. Наші дії: Починаючи з 2007 року Карпатське агентство прав людини «Вестед» просуває у громадах Закарпаття модель доброго врядування на базі 6 засад: «прозорості», «нетерпимості до корупції», «громадської участі», «передбачуваності», «фаховості» та «звітності».

Детальніше...

Громадська приймальня

В межах цього напряму було підтриману роботу громадської приймальні по наданню безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення та громадським організаціям.

     В рамках приймальні працював один юрист та троє волонтерів-консультантів. Реєстрація звернень проводилася в журналі реєстрації. Загалом протягом 2011-2012 рр. до приймальні звернулося 481 особи, яким надано кваліфіковані коннсультації, оформлено 237 процесуальних документа.

     Тематика звернень по галузям права не є однорідною. Переважають питання по праву соціального забезпечення, в тому числі пенсійного законодавства, земельні питання (відмови у приватизації земельних ділянок). Багато звернень стосувалося недотримання вимог законодавства про розгляд справ у судах (розгляд справ без участі не повідомлених сторін, ненадання для ознайомлення матеріалів справи тощо), несвоєчасне або взагалі ненадання копій рішень судів, неналежне реагування на звернення громадян по всім органам влади.

Детальніше...

Освітньо-просвітницький напрям

В межах цього напряму здійснювалася промоція клінічної освіти та підтримка діяльності юридичної клініки „Альтернатива”, яка була створена в 2002 році згідно розпорядження ректора Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права (з 2004 року – Закарпатський державний університет).

Юридична клініка “Альтернатива” стала повноцінною базою для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів старших курсів юридичного факультету Закарпатського державного університету.

Крім того, в рамках юридичної клініки здійснювалася правопросвітницька кампанія не тільки серед жителей м. Ужгород, а і Закарпатської області.

В 2011 -2012 рр. діяльність юридичної клініки „Альтернатива” підтримував Закарпатський державний університет.

Детальніше...

Організаційний розвиток

Протягом 2011-2012 рр. команда КАПЛ «Вестед» активно займалася професійним ростом. Члени та волонтери КАПЛ «Вестед» взяли участь у 43 конференціях, семінарах, тренінгах спрямованих на розвиток професійних навик, удосконалення методів управління організацією. Участь у таких заходах супроводжувалася налагодженням співробітництва із іншими НГО та закордонними партнерами.

Детальніше...

Аудиторський висновок

Аудиторський висновок незалежної аудиторської фірми про наслідки аудиторської перевірки фінансової діяльності громадської організації "Карпатське агентство прав людини "Вестед" за період з 01 січня 2011 р. по 31 грудня 2011 р.

Карпатське Агенство Прав Людини "Вестед" пройшло незалежний аудит діяльності за 2011 р. Аудиторська перевірка встановила, що бухгалтерський облік, фінансова звітність в організації ведеться у відповідності до вимог законодавства України.

Детальніше... 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації