вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

„АНТИКОРУПЦІЙНА КАМПАНІЯ”

Переконання:

Корупція – зло. Знизити рівень корупції можна через підвищення рівня поінформованості громадян та їх усвідомлення причин виникнення та негативних наслідків корупції, а також залучення населення до антикорупційних кампаній.

Наші дії:

Детальніше...

Юридична клінічна освіта

Юридична клініка «Альтернатива»

Історія створення та становлення Юридичної клініки

Юридична клініка була створена в 2002 році згідно розпорядження ректора Ужгородського державного інституту інформатики, економіки і права (з 2004 р. – Закарпатський державний університет) для підвищення практичних навичок студентів юридичного факультету, організації і розвитку системи практичного навчання. ГО КАПЛ «Вестед» сприяла у створенні та формуванні Юридичної клініки “Альтернатива” при юридичному факультеті Закарпатського державного університету.

Детальніше...

Кампанія за майбутнє без тютюнопаління

Факти:

Більшість громадян України знає про небезпеку пасивного куріння, проте ступінь шкідливого впливу часто недооцінюється. Відповідно до опитування КМІС 2005 року, в той час як 77 % респондентів відповідали, що пасивне куріння є шкідливим, тільки 28 % із них погоджувались, що пасивне куріння може бути причиною хвороб та смерті. Люди також доволі скептично налаштовані щодо готовності влади здійснювати закони про звільнення від тютюнового диму.

Детальніше...

Розвиток місцевої демократії

Промоція «6 принципів доброго управління»

Факти:

Корупція це абсолютно руйнівне явище. Фатальні наслідки зловживань службовим становищем, кумівства, непотизму, хабарництва проявляють себе в аморальних суспільних звичаях, всеохоплюючій бідності, яка поглиблюється і стає все більш безнадійною. Зростають бар’єри для розвитку, від суспільної діяльності відходять люди найбільш активні і, водночас, чесні. Країни та суспільства, у яких корупція є поширеним явищем, не розвиваються, у найкращому випадку – їхній розвиток максимально сповільнений і не відповідає наявному потенціалу.

Детальніше...

Громадська приймальня

В межах цього напряму було підтриману роботу громадської приймальні по наданню безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення та громадським організаціям.
В рамках приймальні працював один юрист та троє волонтерів-консультантів. Реєстрація звернень проводилася в журналі реєстрації. Загалом протягом 2012 року до приймальні звернулося 397 осіб, яким надано кваліфіковані коннсультації, оформлено 82 процесуальних документа.

Детальніше... 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації