вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

"Рефлексії минулого" / "Reflections of the past"

Протягом декількох місяців ми шукали свідків серед ромів подій Другої світової війни та Параїмосу на Закарпатті.

З різних куточків нашого краю (Ужгорода, Мукачева, Сваляви, Берегова, Чопа) вдалося віднайти 15 ромських родин, які зберігають в пам’яті події того часу та погодилися розповісти про ті важкі часи.

 

Зйомки та виготовлення п’ятнадцяти відео-інтерв’ю здійснено КАПЛ Вестед за підтримки Фонду EVZ (Фонд «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє») у рамках проєкту «Віртуальна візуалізація Параїмосу на Закарпатті».

 Проєкт має на меті сприяти формуванню пам’яті про переслідування та дискримінацію ромів у Закарпатті під час окупаційного режиму під час Другої світової війни. Також метою проекту є поліпшення розуміння ромською і неромською молоддю трагедії Пораймосу для створення стійких толерантних міжетнічних відносин.

 

Підготовлено за підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ)/ Developped with the support provided by the Foundation “Remembrance, Responsibility and Future”

Ця публікація не відображає офіційну позицію і думки Фонду EVZ. Автор(и) несуть відповідальність за зміст. This publication does not represent an expression of opinion by the Foundation EVZ. The author(s) bear(s) responsibility for the content.

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації