вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про кампанію боротьби з карантинними рослинами у місті Ужгород

  

Електронну петицію від 23.09.2020 року «Стоп-амброзія: за здоров’я ужгородців!!!» підтримало багато жителів міста Ужгорода, проте у відповіді повідомлено про недостатність коштів.

 

Наша організація не припинила зусилля і 28 травня 2021 року був проведений круглий стіл за широкої участі громадськості, у тому числі еко-активістів, біологів та представників громадських організацій. За результатами круглого столу було напрацьовано ряд рекомендацій по комплексній боротьбі з карантинними рослинами у місті Ужгороді.

Підтримали прийняття «Програми боротьби з карантинними рослинами у місті Ужгород на 2022-2026 роки» такі організації: КАПЛ «ВЕСТЕД», Учнівське врядування м. Ужгорода «Корзо», Освітній центр «Інсайдер», ГО «ФОРЗА», Ужгородська молодіжна рада, ЖІ «НАШ ХІД», ГО «Зелений Варош», ГО «ЕКОСФЕРА», ГО «Екочубака», ВП ГО "Всеукраїнська організація "Союз осіб з інвалідністю України", "Закарпатське обласне товариство осіб з інвалідністю", ГО "Наше місто - рідний дім", ГО ЗОО Ужгородський прес-клуб, ЗГЖО"ВЕСТА", Всеукраїнська ініціатива «Активна громада» ГО «Інститут Республіки», ГО «Мегасоціум»,  ужгородський осередок ГО "Справа Кольпінга в Україні", ГО «Відродження України-Закарпатської області», ГО "Закарпатський центр підтримки ОСББ", БФ "Серце до серця", обласний учнівський парламент "Нове покоління", ГО «Ужгородська міська організація Спілки жінок України», ГО «Інноваційна освіта Закарпаття», ГО "Щасливі діти".

Особлива подяка всім організаціям за долучення до кампанії, екологам, біологам, екоактивістам, що допомагали у розробці Програми, а також депутату Ужгородської міської ради Олександру Волосянському за підтримку наших ініціатив у боротьбі з карантинними рослинами.

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації