вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навчаємо представників ромських громад Закарпаття

 Ми продовжуємо навчання ромів навикам користування смартфоном  для пошуку та отримання інформації, доступу до державних та соціальних послуг онлайн, консультуємо про порядок та перелік необхідних документів для виготовлення паспортів, свідоцтв про народження, оформлення соціальних допомог.

 

В умовах пандемії  COVID-19 та запровадження карантинних обмежень навчання представників ромських громад відбувається індивідуально і сьогодні ми завітали до Берегівського району у компактні поселення ромів і навчання проходять Чорба Маріола та Варга Шандор. Після навчання ромські активісти будуть знати як правильно фотографувати, обробляти документи, обмінюватися документами, необхідними для оформлення свідоцтв про народження. Паспорта громадянина України, реєструватися в електронну чергу, перевіряти статус документів та відстежувати їх готовність.

Заходи відбувається у рамках проєкту «Покращення доступу до безоплатної правової допомоги для сільських ромських громад в Україні» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва та  фінансової підтримки Європейського Союзу.

  

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації