вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просвіта за допомогою документального кіно

 30 березня із студентами Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ обговорювали документальний фільм "Ти, бля, рота закрий!" у рамках показів фільмів 
 
У фільмі розказано історію молодого юнака, Сергія Чагарова. який із 15 років бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Його головна зброя – документ і журналістський текст. Під час однієї з сесій сільради депутат, звинувачений Сергієм у корупції, нападає та публічно погрожує активісту. Про цей випадок пишуть усі провідні ЗМІ України. Для них Сергій – герой. Для частини села – ганьба. Йому погрожують, радять не лізти у «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір'я вибухівку.
Фільм надзвичайно сподобався молоді, ось деякі враження глядачів:
Корнелія: «Фільм досить сподобався. Але трохи важко те, що мало підтримки в тих ситуації. Я думаю, що таких випадків багато і вони частіш за все замовчуються. Трошки нам не вистачило закінчення справи і фіналу»
Євгеній Лукачко: «Ідея фільму в тому, що потрібно боротися з системою, навіть якщо вона намагається вас зламати»
Анна: «Бездіяльність влади. Оскільки вони не одноразово зверталися до президента, і до ВР, а у відповідь нічого. Люди бояться йти проти влади.»
Даніела Грицан: «Не погоджуюся із думкою влади,проте що неповнолітні не мають право на слово,адже його ні разу повністю не вислухали, неповнолітні - теж мають свою думку і свої права».
 


 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації