вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

"Жива бібліотека" 8-10 грудня!

 Надзвичайно успішно відбулася «Жива бібліотека» 8-10 грудня. «Живими книгами» виступили цікаві та неординарні особистості, долучилися до заходів учні ужгородських шкіл, студенти та всі бажаючі, а модерувала заходи завідувачка відділу проєктної і соціокультурної діяльності у Закарпатська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім.Ф. Потушняка Євгенія Напуда.

 

8 жовтня відбулося неймовірно жваве спілкування з успішним блогером Данилом Гайдамахом про цінність української мови і важливість пропагування її серед молоді.

9 грудня говорили про цькування та боулінг із гостею Мариною Сташина-Неймет, яка є активною громадською активісткою та борцем за права осіб з інвалідністю. Досвід, яким поділилася Марина, змусив задуматися учасників про те, чи готова наша громада до інклюзії, як до невід'ємної частини суспільства.

10 грудня спілкувалися з письменником Bandy Sholtes про футболки, музичні фестивалі на Сігеті, Будинок "Слово" та його привидів і про спільні риси та відмінності між Ужгородом та Харковом.

 

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації