вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс фоторобіт «Підлітки VS кібербулінг»

 Кібербулінг — це знущання, приниження, агресивні напади, які здійснюють за допомогою різних гаджетів (зокрема, телефонів), з використанням інтернету, будь-яких електронних (цифрових) технологій. 

«Цим конкурсом ми намагаємось привернути увагу до кібербулінгу і того, як молодь відчуває цю проблему», — зазначає Марія Менджул, регіональна співкоординаторка Мандрівного Docudays UA в Ужгороді. Продовжуючи тему фестивалю «Тін Спіріт», організатор(к)и конкурсу прагнуть, аби прозвучав голос молоді, а фотографія стала засобом звільнення від страхів та травм. «Тему фотовиставки запропонували самі ж підлітки, які часто потерпають від цькувань, насмішок, образ однолітків. Фотовиставка “Підлітки VS кібербулінг”— це бачення дітьми глобальної проблеми», — зауважує Марія Симкович, співорганізаторка Мандрівного Docudays UA в Ужгороді. До кожної світлини учасники/-ці додаватимуть описи проблеми та можливостей її вирішення, а після завершення конкурсу фотографії фіналістів стануть майданчиком для проведення освітніх заходів на тему протидії кібербулінгу. Конкурс проводиться у трьох вікових групах: молодша — від 6 до 10 років, середня — від 11 до 16 років, старша — від 17 до 19 років.

 

Член журі конкурсу Михайло Давиденко, директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), у передчутті фіналу виставки зазначає, що важливо розуміти кібербулінг не лише як підліткову проблему. Але молодь особливо чутлива до небезпек цифрового світу та потребує підтримки й усвідомлення серйозності небезпеки кібербулінгу дорослими. Ця виставка — це ще один крок, який допоможе зробити проблему кібербулінгу видимою для суспільства.

Детальніше: https://docudays.ua/2020/news/kino/photo-open-call-travelling/

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації