вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

17 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA завітає на Закарпаття

Цього року 17 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA стартував у вересні в гібридному форматі.

Через тему «Тін Спіріт» цьогорічний фестиваль розмірковує над тим, як може звучати голос молодi в обговоренні суспільних питань, чи можуть діти розглядатись не лише як об’єкти захисту, але й як суб’єкти прав, як у ситуації збройного конфлікту держава може протидіяти насильству й експлуатації дітей, реалізовувати їхні права на освіту та розвиток і чи обмежується процес дорослішання викликами підліткового віку. 

      

      У фокусі програми «TEEN SPIRIT» проблеми минулого та майбутнього ще юних героїв, а також вічні питання про стосунки з батьками, особисте та професійне життя. На Мандрівному фестивалі програму представить фільм

Окрім онлайн- та офлайн-подій і кінопоказів у регіонах, у межах Мандрівного фестивалю працюватиме онлайн-кінотеатр DOCUSPACE. Із серпня до грудня включно на docuspace.org можна буде переглянути 5 фестивальних хітів, кожен з яких перебуватиме у вільному доступі протягом одного місяця: «Чисте мистецтво», «Підборіддя», «Медова земля», «Межа» та «Віч-на-віч». Проблеми, які осмислюють фільми, стануть темами серії дискусій як у регіонах, так і на Youtube-каналі Docudays UA, DOCUSPACE, сторінці Docudays UA у Facebook.

Вже з 23 листопада покази документальних стрічок розпочнуться і на Закарпатті. Про це 19 листопада на прес-конференції розповіли представниці партнерів фестивалю в області, - Марія Менджул, Марія Симкович та Наталія Кабацій.

Цьогоріч до організацій правозахисних заходів та участі в показав долучилися ГО «Карпатська Агенція Прав Людини «Вестед», БО «Комітет медичної допомоги в Закарпатті», управління освіти Ужгородської міської ради, ГО «Освітній центр «Інсайдер», юридичний факультет УжНУ, Юридична клініка УжНУ, учнівське самоврядування м. Ужгорода, Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка.

Будуть організовані покази з дискусіями таких фільмів: «Понеділок п’ятниці» (23 листопада), «Ловець пташок» (25 листопада), «Хвилі світла» (27 литопада), «Зонґ» (30 листопада) та «Карла і Нордал» (2 грудня).

Крім того, заплановані онлайн-школа для вчителів «Якість та інновації в освіті», Жива бібліотека на платформі ZOOM та конкурс фотографій «Підлітки VS кібербулінг» для дітей та підлітків.

https://www.youtube.com/watch?v=ySPu3nkdXQ0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2oENYXWrixSgwHbjfL37ealyOf7fS-5KgNJjCTiaAlNLTh1G0z1EtfNV4 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації