вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Попередження поширенню коронавірусу у ромських громадах України

Проект громадської організації «Карпатська Агенція Прав Людини «Вестед» «Попередження поширенню коронавірусу у ромських громадах України», який було підтримано Чорноморським фондом регіонального співробітництва, було реалізовано у трьох областях України: Закарпатській, Черкаській та Одеській, де спеціально-підготовлені 30 волонтерів поширили серед 100 сімей у кожному регіоні санітарно-гігієнічними наборами (антисептики, маски, гігієнічні засоби тощо). Під час розповсюдження санітарно-гігієнічних наборів волонтери поширювали інформацію про правила поводження під час карантину, обмеження, встановлені Урядом, а також про основні правила попередження поширення коронавірусу. 

 

Також в рамках проекту надавалась юридична допомога щодо захисту та реалізації трудових прав, оформлення трудових відносин, поширювалась інформацію про пошук роботи та використання можливостей державної служби зайнятості. Значна кількість питань стосувалась саме пошуку роботи з огляду на введення карантинних обмежень та неможливості виїхати на працевлаштування за межі України через встановлення відповідних обмежень суміжними державами. Завдяки роботі волонтерів для 70 осіб було оформлено заяви до державних центрів зайнятості для набуття статусу безробітного та пошуку роботи, використовуючи бази вакансій даної служби. Всього консультанти проекту надали близько 400 консультацій у трьох регіонах України.

Крім того, було підготовлено 8 коротких відеороликів двома мовами: українською та ромською з питань попередження поширенню коронавірусу, обмежень під час карантину, а також доступно роз’яснено про трудові права шукачів роботи та працівників. 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації