вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Справедливість для ромів в Україні

Перший правозахисний семінар в рамках проекту "Справедливість для ромів в Україні" за підтримки Європейського Союзу відбувся в Ужгороді 16 березня 2019 р. Організували захід для ромів Закарпаття"Європейський центр прав ромів" та ГО КАПЛ "Вестед".

 

 
Метою заходу було посилилення можливості ромів користуватись юридичними процедурами для боротьби з дискримінацією. В рамках семінару виконавчий директор
  Європейського центру прав ромів Адам Вейс акцентував увагу ромів на питаннях рівності, проблемі дискримінації ромів, можливих способах оскарження незаконних, дискримінаційних дій. Були обговорені приклади рішень ЄСПЛ про захист прав ромів у зарубіжних державах.
 
Експерт, депутат Ужгородської міської ради, голова громадської організації «Об’єднання ромів Ужгорода» Мирослав Горват поділився враженнями про захід: "Дуже часто корінь ромських проблем лежить у їхньому незнанні своїх прав, невмінні користуватися доступними юридичними процедурами та інструментами. Зокрема, в цій площині полягає і наша робота. Починаючи із найпростішого — відновлення документів, що ідентифікують особу, документів на землю, житло, надання іншої правової допомоги — таким чином ми інтегруємо ромів у суспільство, робимо їх повноправними членами громади."
 

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації