вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На Закарпатті ХІІІ-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA розпочався правоосвітніми заходами

На Закарпатті ХІІІ-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA стартував із навчальних семінарів. Протягом 10-11 листопада 2016 р. в Ужгороді відбулися тренінги для вчителів «Мультимедійні засоби та інтерактивні методики навчання правам людини. Медіа-грамотність» (тренер – Олександр Войтенко). Під час тренінгу вчителі ознайомилися із сучасною концепцією прав людини, інтерактивними технологіями у навчанні правам людини, розглянули кіно як засіб навчання, а також технології використання документального кіно у навчанні правам людини, крім того попрактикувалися у медійній грамотності.

Метою заходу була також підготовка вчителів в якості модераторів для обговорення фільмів з Циклу «Енциклопедія Майдану», які протягом листопада – грудня будуть показані у всіх школах міста. В кінці тренінгу вчителі ділилися своїми враженнями і, були приємно здивовані ефективністю використання документального кіно у навчанні правам людини школярів, а також тими можливостями, які воно дає для інтерактивного навчання.

11 листопада 2016 р. Олександр Войтенко провів тренінг для учнівського самоврядування м. Ужгорода «Права людини та права дитини: що ми можемо «по праву». Метою тренінгу було пояснити учням сучасну концепцію прав людини, права дитини,  а також можливості учнівського самоврядування. Планується що представники учнівського самоврядування, які пройшли тренінг будуть присутні на показах документальних фільмів уже з 14 листопада в школах м. Ужгорода.

Перший відкритий показ для глядачів Закарпаття відбудеться 15 листопада о 14.00 в ректораті Ужгородського національного університету (великий зал, м. Ужгород, пл. Народна, 3). Запрошуються всі бажаючі на перегляд фільму «Десять секунд». Вхід вільний.

 

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації