вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Гуртожиткова» справа в Ужгороді: приватне підприємство знову прагне позбавити людей права власності

Справа щодо намірів приватного підприємства «Патент» привласнити гуртожиток*, де мешкають понад 500 ужгородців, знову набирає обертів. Судова тяганина тривала понад 14 років – і нарешті у лютому 2015-го завершилася на користь людей.  Але приватне підприємство знову відновило активні дії, аби повернути будівлю – подало касаційну скаргу до Вищого господарського суду України. Розгляд її відбудеться в Києві, 15 липня  2015 року. Потрібна допомога юристів, громадськості та ЗМІ!

В результаті нелегкої боротьби 5 січня 2015 року сторона захисту довела, що гуртожиток відноситься до об’єктів державного житлового фонду і приватизації не підлягає. Будівля, зведена за дольової участі 4-х міських підприємств та виконкому, не могла і не може належати одноосібно підприємству «Патент», що свого часу навіть мало намір продавати кімнати в гуртожитку людям, які близько 30-ти років мешкали в ньому, платили податки в інфраструктуру міста і т.п.

Далі, 23 лютого, допомогли людям і спеціалісти львівської консалтингової компанії Аdvice Group, коли «Патент» подав  апеляцію до Львівського апеляційного господарського суду. При цьому юридичні послуги  надавалися на засадах Pro Bono - добровільно і безоплатно.

Тепер право на житло півтисячі виснажених судовими тяжбами людей, які нарешті отримали надію приватизувати кімнати в гуртожитку - знову під загрозою. І знову - сподівання на прозорість, неупередженість і справедливість високої судової інстанції та на дотримання принципу верховенство права в Україні.

Прохання до всіх небайдужих юристів, правозахисників, представників ЗМІ - прийти на засідання і підтримати сторону захисту.

Розгляд касаційної скарги відбудеться 15липня 2015 року о 11:20 хв.у приміщенні Вищого господарського суду України суду за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, кім.328.

Склад колегії суддів: Черкащенко М.М. (головуючий), Вовк І.В. (доповідач), Нєсвєтова Н.М.

 Джерело: http://legalspace.org/ua/novini/item/4438-hurtozhytkova-sprava-v-uzhhorodi-pryvatne-pidpryiemstvo-znovu-prahne-pozbavyty-liudei-prava-vlasnosti

  
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації