вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультаційна сесія по правам в Ужгороді

  19 травня 2019 року в рамках проекту «Справедливість для ромів в Україні» відбулось консультаційна сесія, на якій розглядалися питання узаконення будинків, нанесення вулиці на карту міста, розробку детального плану мікрорайону, реєстрації місця проживання місцевим мешканців.

Детальніше...

Перший паспорт в житті в 26 років

  Триває консультативна допомога для ромів. Продовжуємо допомагати отримати перший паспорт України для Альберта. Системна проблема: особа без паспорта не може отримати свідоцтво про своє народження, а щоб отримати  паспорт має бути на руках свідоцтво про народження. Замкнуте коло. Але завдяки наданій допомозі, свідоцтво про народження Альберт вже отримав.

Детальніше...

«ВзаємоДІЯ: влада і громада»

  Розвиток міста може бути більш ефективним із залученням громадськості до прийняття рішень місцевими органами влади. Виконання своїх громадських обов`язків мешканцями не має обмежуватися участю у виборах місцевих депутатів та голів, а комунікація між громадянами і представниками влади має допомагати у прийнятті важливих рішень.

Детальніше...

Правова допомога для ромів

Для Людмили та Єлізавети нарешті розпочато процес підтвердження громадянства та відновлення первинних документів про народження. Жити в Україні без паспорта надзвичайно складно, тому адвокатська правова допомога буде надаватись до моменту його отримання.

Альберт отримав нарешті дублікат свого свідоцтва про народження. Без нього він не міг взяти довідку з сільради про місце проживання, а тому не міг подати документи для оформлення першого в житті паспорта. Часто роми знаходяться у замкнутому колі, коли їм для отримання паспорта необхідно показати паспорт, а для отримання паспорту - необхідно подати свідоцтво про народження.

Детальніше...

Допомога у виготовленні документів, що ідентифікують особу

   Проблема відсутності ідентифікаційних документів (свідоцтв про народження та паспортів) надзвичайно поширена серед ромського населення. Ітягне за собою не можливість здійснення інших прав (на освіту, працю, соціальні допомоги і т.д.). В рамках наданих консультацій та правової допомоги Сніжанна змогла вперше за останні десять років отримати своє свідоцтво про народження для виготвлення першого в її житті паспорта громадянина України. Ромам зазвичай непросто звернутись до державних органів. Але завдяки нашій допомозі, сподіваємощь, що Сніжана невдовзі подасть документи і отримає паспорт.

Дякуємо Бобяк М.В., Горват Мирославу та Балог Яношу за співпрацю.

Детальніше... 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації