вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Понад 50 ромів вдалося захистити від дискримінаційного ставлення на Одещині

 

2 грудня 2020 року Одеський окружний адміністративний суд виніс рішення на користь ромських жителів села Озерне Одеської області і визнав протиправною бездіяльність Озерненської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області та Ізмаїльської районної державної адміністрації щодо невжиття необхідних заходів по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з руйнування берега озера Ялпуг та будинків мешканців села Озерне по вулицям Перша Травнева та Радянська.

Детальніше...

Завершення конкурсу та відкриття виставки “Підлітки VS кібербулінг”

  

Завершився фестиваль вже традиційною фотовиставкою, на якій були представлені кращі роботи конкурсу фотографій для школярів. «Тему фотовиставки запропонували самі ж підлітки, які часто потерпають від цькувань, насмішок, образ однолітків. Фотовиставка “Підлітки VS кібербулінг” — це бачення дітьми глобальної проблеми», — зауважує Марія Симкович, співорганізаторка Мандрівного Docudays UA в Ужгороді, методист управління освіти Ужгородської міської ради.

Детальніше...

Конкурс фоторобіт «Підлітки VS кібербулінг»

 Кібербулінг — це знущання, приниження, агресивні напади, які здійснюють за допомогою різних гаджетів (зокрема, телефонів), з використанням інтернету, будь-яких електронних (цифрових) технологій. 

Детальніше...

Про права осіб з особливими потребами говорили учасники після перегляду стрічки «Хвилі світла»

 У п’ятницю 27 листопада в рамках 17 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся онлайн-показ фільму «Хвилі світла» – «історія 12-річної Фріди, яка майже не бачить, однак уві сні картинка стає настільки чіткою, що вона «бачить» речі, непомітні для інших» (режисер Самуель Н. Шварц). Модерувала показ заступник директора ЮК УжНУ Марія Менджул до обговорення в якості експерта долучився директор Ужгородського місцевого центру БВПД Михайло Давиденко.

Детальніше...

Стрічка «Понеділок п’ятниці» на Закарпатті викликала жваві дискусії

 Старт 17 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся символічно у понеділок з перегляду фільму «Понеділок п’ятниці» режисерки Іванни Прокопчук. Модерували показ та дискусії Марія Менджул та Марія Симкович

Детальніше... 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації