вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про кампанію боротьби з карантинними рослинами у місті Ужгород

  

Електронну петицію від 23.09.2020 року «Стоп-амброзія: за здоров’я ужгородців!!!» підтримало багато жителів міста Ужгорода, проте у відповіді повідомлено про недостатність коштів.

 

Наша організація не припинила зусилля і 28 травня 2021 року був проведений круглий стіл за широкої участі громадськості, у тому числі еко-активістів, біологів та представників громадських організацій. За результатами круглого столу було напрацьовано ряд рекомендацій по комплексній боротьбі з карантинними рослинами у місті Ужгороді.

Детальніше...

Амброзія: є проблема, є і рішення

 28 травня на базі Медіа-центру за сприяння управління освіти Ужгородської міської ради у рамках проекту «Реалізація адвокаційної кампанії «Стоп амброзія! у м. Ужгороді» було проведено круглий стіл «Амброзія: є проблема, є і рішення».
Участь взяли представники влади, екоактивісти, представники громадських організацій Зелений Варош , НАШ ХІД, ГО "Молодіжна рада м. Ужгород" Освітній центр "Інсайдер", ГО ФОРЗА, Екочубака та інші небайдужі громадяни. Модерували подію керівниці Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA "Альтернатива" Мария Менджул та Марія Симкович. Експертами обговорення стала Леся Лойко -керівниця Агенства сприяння сталому розвитку Карпатського регіону "ФОРЗА" та Колесник Олег Борисович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки УжНУ.

«Укриття»

8 квітня у рамках дяльності Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA та реалізації адвокаційної кампанії за підтримки ГО "Докудейз" переглянули фільм «Укриття» української режисерки Анастасії Максимчук про історію зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за людяність. 

Детальніше...

Віртуальна візуалізація Параїмосу на Закарпатті

 

КАПЛ Вестед за підтримки Фонду EVZ (Фонд «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє») впроваджує проект «Віртуальна візуалізація Параїмосу на Закарпатті».

 Проект має на меті сприяти формуванню пам’яті про переслідування та дискримінацію ромів у Закарпатті під час окупаційного режиму під час Другої світової війни. Також метою проекту є поліпшення розуміння ромською і неромською молоддю трагедії Пораймосу для створення стійких толерантних міжетнічних відносин.

Детальніше...

Просвіта за допомогою документального кіно

 30 березня із студентами Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ обговорювали документальний фільм "Ти, бля, рота закрий!" у рамках показів фільмів 
 

Детальніше... 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації