вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фотовиставка дитячих робіт з проблем булінгу та прав дитини

23 вересня 2020 року у Відкритому офісі Закарпатської ОДА, що знаходиться у парку Галагов у м. Ужгороді була  відкрита фотовиставка ужгородських школярів з питань прав дитини та проблем булінгу.

Детальніше...

Пандемія COVID-19 не стала на заваді наданню правової допомоги та консультуванню у ромських громадах

Пандемія COVID-19 зумовила ще більше правових проблем у ромських громадах і юристи та консультанти проекту продовжують надавати правову допомогу та консультувати ромів.

Детальніше...

Правозахисні семінари та консультування у ромських компактних поселеннях Одещини та Черкащини

Продовжилася серія правозахисних заходів на Одещині, і вже 18 та 19 вересня мешканці села Корсунці та міста Березівка Одеської області змогли отримати кваліфіковані роз’яснення законодавства з питань обмеження прав людини в умовах пандемії COVID-19 та адаптативного карантину, здійснення права на працю, пошуку роботи та реєстрації у Державному центрі зайнятості як безробітного, порядку видачі паспортів, реєстрації народження дитини тощо.

Детальніше...

Правозахисні семінари та консультування у ромських компактних поселеннях

Пандемія COVID-19 внесла корективи в наше життя. Проте питання правового захисту ромів залишається вкрай актуальним, і тому ми продовжуємо консультування у ромських громадах, незважаючи на пандемію. Крім того, у вересні ми провели серію правозахисних заходів у місцях компактного проживання ромів в Закарпатській області.

Детальніше...

Попередження поширенню коронавірусу у ромських громадах України

Проект громадської організації «Карпатська Агенція Прав Людини «Вестед» «Попередження поширенню коронавірусу у ромських громадах України», який було підтримано Чорноморським фондом регіонального співробітництва, було реалізовано у трьох областях України: Закарпатській, Черкаській та Одеській, де спеціально-підготовлені 30 волонтерів поширили серед 100 сімей у кожному регіоні санітарно-гігієнічними наборами (антисептики, маски, гігієнічні засоби тощо). Під час розповсюдження санітарно-гігієнічних наборів волонтери поширювали інформацію про правила поводження під час карантину, обмеження, встановлені Урядом, а також про основні правила попередження поширення коронавірусу. 

Детальніше... 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації