вул. 8 Березня, 46/125,
м. Ужгород, 88009
тел.: +38 (0312) 61-96-61
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Публікації

 

image002Довідник муніципальних послуг м.Виноградів/ упоряд.: В.І.Альошин, М.М.Русанюк, М.М.Яцков. – Ужгород, 2009. – 120 с.

 

У довіднику розглядається польська методика інформування громадян про послуги, які надаються виконавчими органами місцевих громад відповідно до «6 принципів доброго управління». Висвітлено досвід апробації цієї методики в місті Виноградів Закарпатської області

 

 

 

 

 

 

image004

Каталог муніципальних послуг / упоряд.: Н.Г.Гмурковська, М.М.Яцков. – Ужгород, 2009. – 76 с.

 

 

У довіднику розглядається оригінальна польська методика інформування громадян про послуги, які надаються виконавчими органами місцевих громад відповідно до «6 принципів доброго управління». Висвітлено досвід апробації цієї методики в місті Перечин Закарпатської області

 

 

 

 

 

image006

Модель доброго управління для громади /упоряд.: Н.Г.Гмурковська, М.М.Яцков. – Ужгород, 2008. – 112 с.: іл.

 

У посібнику розглядається польська методика запровадження етичного та ефективного управління у органах місцевого самоврядування відповідно до «6 принципів доброго управління». Висвітлено досвід апробації цієї методики в Україні.

 

 

 

 

 

 

image008

Довідник державних послуг /упоряд. Менджул М.В., Яцков М.М. – Ужгород, 2008. – 88 с.

 

У довіднику розглядається польська методика інформування громадян про послуги, які надаються виконавчими органами місцевих громад відповідно до «6 принципів доброго управління». Висвітлено досвід апробації цієї методики в Україні та проілюстровано на прикладі опису послуг виконавчих органів територіальної громади сіл Баранинці, Підгороб, Довге Поле та Барвінок Ужгородського району Закарпатської області

 

 

 

 

image010

Реалізація форм безпосередньої демократії: метод.посіб.: упоряд. Яцков М.М., Медвідь Н.Л. – Ужгород, 2007. – 126 с.

 

 

У посібнику розглядаються форми прямого народовладдя, які можуть бути використані і ефективно використовуються місцевими громадами України у вирішенні питань місцевого значення, а саме: місцевий референдум, загальні збори за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання та органи самоорганізації населення.

 

 

 

 

 

image012

Савчин М.В., Навроцький В.В., Менджул М.В. Механізм захисту прав біженців та шукачів притулку: міжнародний та національні рівні (навч. посіб.). – Ужгород, 2007. – 241 с.

 

У навчально-методичному посібнику розглянуто основні положення захисту прав біженців та шукачів притулку в України. Посібник може бути використаний для викладання спецкурсу з проблем захисту прав біженців на рівні національних адміністративних та судових органів, а також на рівні міжнародних установ і організацій.

 

 

 

 

 

image014

Створення та реєстрація громадських організацій: метод.посіб.: упоряд. Менджул М.В., Яцков М.М. – Ужгород, 2007. – 64 с.

 

 

У виданні висвітлюється чіткий алгоритм дій необхідний для успішного створення та реєстрації громадської організації, не зважаючи на законодавчі хащі та пастки, надаються зразки необхідних документів.

 

 

 

 

 

 

 

image016

Савчин М.В., Менджул М.В., Навроцький В.В. Основи юридичної клінічної практики: навч.-метод. посіб. – Ужгород, 2007. – 180 с.

 

 

У навчально-методичному посібнику розкрито основні положення діяльності юридичних клінік в України. Посібник може бути використаний для викладання спецкурсу з основ юридичної клінічної практики для студентів юридичних вузів.

 

 

 

 

 

image018

Солонтай О.Г., Навроцький В.В., Коваль О.Д. Лобіювання: сутність, засади, практика застосування. навч.-метод. посіб для тренерів. – Ужгород, 2003. – 140 с.

 

 

У навчально-методичному посібнику розкрито основні положення лобіювання. Посібник може бути корисним для представників громадських організацій та активістів, депутатів та тренерів для навчання з проведення лобістських кампаній.

 

 

 

 

 

 

 

 

Судовий захист прав та законних інтересів громадян

Менджул М. В. Cудовий захист прав та законних інтересів громадян / М. В. Менджул. - Ужгород: „Видавництво Олександри Гаркуші”, 2013. - 212с.

У посібнику висвітлюються поняття та зміст права особи на справедливий судовий захист, судова система України, порядок захисту прав громадян в рамках цивільного, адміністративного, кримінального провадження, а також у Європейському суді з прав людини, надаються зразки процесуальних документів. Видання буде корисним для викладачів і студентів юридичних факультетів, адвокатів, юристів та громадян.

завантажити


 

 

 Звіт за результатами дослідження рівня толерування мігрантів у Закарпатті, 2012.

Звіт публікується за результатами моніторингу рівня толерантного ставлення до біженців та шукачів притулку у Закарпатській області в період з серпня 2011 року – серпень 2012 року. 

завантажити

  
 

 Наслідки реформи законодавства України про місцеві вибори 2010 року. Результати моніторингу, 2012.

завантажити

  
 

 Менджул Марія Василівна. Кампанії адвокасі як інструмент демократичних перетворень / М. В. Менджул, В. В. Навроцький. - Ужгород : Вид-во Олександри Гаркуші, 2011. - 84 с.

У посібнику висвітлюються поняття, значення та основні етапи кампанії адвокасі, розглядаються інструменти та методи адвокасі, в тому числі лобіювання, надаються зразки необхідних документів (інформаційного запиту, звернення, адміністративного позову). Видання буде корисним для громадських активістів, ініціативних груп, громадських та інших організацій, які мають намір впливати на запровадження реформ шляхом проведення кампаній громадського представництва. 

завантажити

 

  
 

 Звіт за результатами моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності Ужгородської міської ради, 2011.

Переглянути звіт

  
 

 Звіт за результатами моніторингу стану доступності та безоплатності для дітей дошкільної освіти м.Ужгорода, 2011.

Дослідження за результатами моніторингу доступності та безоплатності для дітей державної освіти у дошкільних закладах освіти міста Ужгорода. 

Переглянути звіт

 

Дослідження свободи мирних зібрань у Закарпатті, 2011.

Результати дослідження стану поваги до свободи мирних зібрань у Закарпатті за період з серпня 2010 року - травень 2011 року.

Переглянути дослідження

  
 

 Карпатське агентство прав людини "ВЕСТЕД". Звіт, 2010


Протягом 2009 р. команда КАПЛ "Вестед" активно займалася професійним ростом. З січня по грудень 2009 р. члени та волонтери КАПЛ "Вестед" взяли участь у 23 конференціях, семінарах, тренінгах спрямованих на розвиток професійних навик, удосконалення методів управління організацією. Протягом 2009 р. до громадської приймальні з надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим та НУО звернулось 397 осіб, яким надано кваліфіковані коннсультації, оформлено 82
процесуальні документи.
 

Починаючи з 2007 року Карпатське агентство прав людини "Вестед" просуває у громадах Закарпаття модель доброго врядування на базі 6 засад: "прозорості", "нетерпимості до корупції", "громадської участі", "передбачуваності", "фаховості" та "звітності". 


У 2009 році було проведено аудит, в результаті якого встановлено, що бухгалтерський облік в організації ведеться у відповідності до вимог законодавства України.

Карпатське Агентство Прав Людини “Вестед” – неприбуткова громадська організація, яка працює у сфері прав людини з 1998 року.

Діяльність:
- Освітньо-просвітницький напрям:
- заснування та підтримання діяльності студентської юридичної клініки
“Альтернатива” (з 2001 р.) та студентської юридичної клініки у справах захисту
прав біженців (з 2003 р.);
- організація та проведення семінарів, тренінгів, конференцій;
- видання просвітницьких буклетів, брошур, посібників;
- Громадська приймальня (правова допомога для таких груп населення:
малозабезпеченні, мігранти, шукачі притулку, місцеві НУО; жертви корупції).
- Ініціативи з розвитку місцевої демократії (ініціювання впровадження інструментів
участі громадян у місцевому самоврядуванні; просвіта виборчих процедур; активізація і
підтримка місцевих ініціатив; впровадження "6 принципів доброго управління";
організація та підтримка діяльності Бюро Інформування Громадян). 

Звіт

Аудиторський висновок

 


 

 

 Стратегічний план розвитку міста Виноградова, 2010.

Стратегічний план розвитку міста Виноградова на 2010-2020 роки, затверджений міською радою.

Переглянути План

 

  


 
Висловлюємо щиру подяку за фінансову та організаційну підтримку діяльності нашої організації